BİRANCO. Vinç Kamyon Yapı Set

,LÜTFEN KARGO SÜREMİZE DİKKAT EDİNİZ

0 (0)
% 13
1,400.00 TL

1,225.00 TL

Satıcı: Bilge e Ticaret
Stok (3)
Ücretsiz Kargo

BİRANCO. Vinç Kamyon Yapı Set

,LÜTFEN KARGO SÜREMİZE DİKKAT EDİNİZ

0 (0)
% 13
1,400.00 TL

1,225.00 TL

Satıcı: Bilge e Ticaret
Stok (3)
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
%100
Bilge e Ticaret
Mağaza Detay

BİRANCO.  Vinç Kamyon Yapı Seti - Eğitici Öğrenme STEM Yapı Taşları Oyuncaklar 8, 10, 12 Yaşındaki Çocuklar İçin Hediyeler, 6, 7, 9, 11, 13 Yaşından Büyük Erkek ve Kız Çocukları için Mühendislik Yapı Seti
 • 6-12 Yaş Çocuklar için STEM Oyuncaklar - Bu yapım seti, yaratıcı yapı için 465 parça içerir.  6-12 yaş arası kız ve erkek çocuklar için vinçli kamyon oyuncak oyun seti. 8, 9, 10 ve üzeri çocuklar için bağımsız ve birlikte.  Bir kişinin çocukluğunda mekanik ve mühendislik öğrenimini teşvik etmek için mükemmel bir oyuncak.
 • Gerçekçi Ayrıntılar ve İşlevler - Vinç bomu kaldırılabilir, indirilebilir ve döndürülebilir.  Dengeleyici ayaklar, dengeyi sağlamak için kolayca yerine kayar.  Krank ve direnç, kancayı ve kabloyu kontrol eder.
 • Pil Gerekmez - Elektroniğe yapıştırılmamak harikadır.  Ebeveynler de aynı fikirde.  Çocukların ince motor becerilerini ve el-göz koordinasyonunu geliştirin, çocukların sabrını geliştirin ve oyun oynarken çocukların konsantrasyonunu geliştirin.  Çocukları meşgul edecek ve aile ve arkadaşlarla kaliteli zaman geçirecektir.
 • İnşa etmeyi seven çocuklar için harika bir hediye - doğum günü, ödül, yılbaşı, noel, çocuk günü, şükran günü, sevgililer günü, patrick günü, paskalya, bayrak günü, işçi bayramı, cadılar bayramı, chanuka, kök, yaz kampı etkinlikleri için ideal hediye , okula dönüş.
 • Yüksek Kaliteli ABS Plastikten Yapılmıştır - Çocukların oynaması için dayanıklı ve hafif.  Çoğu ünlü şirket tarafından kullanılan aynı malzeme.  Her parlak, renkli parçanın toksik olmadığı ve BPA içermediği onaylanmıştır.  Herhangi bir nedenle ürününüzle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız endişelenmeyin.  Yardım almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 • Ürün Açıklaması

  BİRANCO. Vinç Kamyon Yapı Kiti
  Hadi çalışalım!
  Kolu kaldırın ve indirin, ardından en zorlu şantiyeye bile ulaşmak için 360 derecelik dönüşünü kullanın.  Ağır yükler taşırken dengelemek için denge ayaklarını uzatmayı unutmayın.  İş bittiğinde ve ekip yola çıkmaya hazır olduğunda, denge ayaklarını geri çekin ve kompakt taşıma için kolu sabitleyin.
  BİRANCO. Vinç Kamyon Yapı Seti (465 Parça)

  BİRANCO.  Vinç Kamyon Yapı Seti (465 Parça)

  Bu vinçli kamyon yapım kiti, işlevlerle doludur - tıpkı gerçek şey gibi!  Bu Mühendislik Yapı Seti, 6 tekerlekten dört tekerlekten direksiyon, 2 uzatılabilir payanda ve ayrıntılı bir kaldırma mekanizması dahil olmak üzere gerçekçi ayrıntılarla doludur.  dönme mekanizması 360 derece döner. Monte edildiğinde 8,3 inçten daha uzun ölçer.  465 adet.
  1. Yönlendirici tekerlek, zemin tutuşlu lastikler
  2. ayarlanabilir kapı
  3. hareketli eylem
  4. direksiyon simidi
  5. vinç, geri çekilebilir kancalı döner ve payandaları uzatır

  Kutuda ne var?

  • 465 Yapı Taşları
  • 6 Geniş jantlı lastikler
  • 1 Yapı talimatları kitabı
  • 1 Tuğla ayırıcı

  STEM Etkinlikleri - Çocuğunuza Gerçekçi Bir Vinç Kamyonu İnşa Etmesi İçin Meydan Okuyun

  DIY Yapı Seti
  Zorlu ve Ödüllendirici
  Yapması Eğlenceli ve Oynaması Eğlenceli

  DIY Yapı Seti

  Bu yapım seti, çocuğunuzun yaratıcılığını ve mühendislik becerilerini artırmak için kullanılabilir.  Çocuğunuz bu seti oynarken dişlilerin nasıl çalıştığını izleyebilir, bu da hem zevkini hem de öğrenme ve inşa etme merakını artırır.  Kendi başlarına iyi yapıldığında çok daha mutlu olacaklar.

  Zorlu ve Ödüllendirici

  Sürükleyici ve tatmin edici bir bina deneyimi. Çocuklar mühendislik ilkelerini keşfeder. Genç inşaatçıları mühendislik dünyasıyla tanıştıran gerçekçi hareket ve mekanizmalara sahiptir.

  Yapması Eğlenceli ve Oynaması Eğlenceli

  Bu harika BIRANCO vinç oyuncağıyla genç inşaatçınızın dişlilerin, kuvvetin ve hareketin temellerini anlamasına yardımcı olun.  Bu ayrıntılı model, ayrıntılı bir kaldırma mekanizması, 2 uzatılabilir payanda ve kalın lastikler dahil olmak üzere gerçekçi işlevler ve özelliklerle birlikte gelir.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler