Güvenlik - İpsizcambaz.com - Türkiye'nin En Büyük Online Pazar Yeri
shopping_cart {{ccvm.cart.cartTotalQuantity || 0}}
Sepetim
Sepet Özeti
close

Sepetinizde Hiç Ürün Kalmamış :(

Dilerseniz, Alışverişe Devam Et butonuna tıklayarak tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.
{{cartDetail.product.title}}
{{opt.property.name}}: {{opt.displayName}}
Satıcı : {{cartDetail.product.store.storeName}} Ücretsiz Kargo Kargo Ücreti: {{ cartDetail.shippingPrice | currency }} TL
{{cartDetail.quantity }} Adet
{{ cartDetail.totalPrice | currency }} TL {{ cartDetail.totalPaidPrice | currency }} TL
Stoktan Fazla Ürün Alamazsınız !
Ürün Toplamı: {{ ccvm.cart.cartTotalPrice | currency }} TL
İndirim Toplamı: {{ ccvm.cart.apparentCartTotalDiscount || 0 }} TL
Taksit Komisyonu: {{ ccvm.cart.installmentCommission | currency }} TL
Kargo Ücreti: {{ ccvm.cart.totalShippingPrice | currency }} TL Ücretsiz Kargo
Ödenecek Tutar (KDV Dahil): {{ ccvm.cart.cartTotalPaidPrice | currency }} TL
Onay

Teslimat, Ödeme Bilgilerinizi Girin Siparişinizi Onaylayın.

Mobil Güvenlik

Gönderdiğimiz SMS Kodunu Kullanarak Cep Telefonunuzu Onaylayın ve Sonraki Alışverişlerinizi Tek Tıkla Güvenli Bir Şekilde Gerçekleştirin!

Hızlı Ödeme

Ödeme Sekmesinde Oluşturduğunuz Bilgiler İle Bir Sonraki Alışverişinizi Tek Tıkla Tamamlayın.

Bilgi Güvenliği

Müşterilerimizin Tüm Kritik Verileri Güçlü Altyapımızla ve Uluslararası Ödeme Sistemleri Veri Güvenliği Standartları (PCI-DSS) ile Koruma Altındadır.

Sepetinize favori ürünlerinizi eklediniz ve artık alışverişinizi tamamlamak istiyorsunuz; tek yapmanız gereken önce teslimat bilgilerinizi sonra ödeme bilgilerinizi girmek ve siparişinizi onaylamaktır.

İpsizcambaz'a üye olarak, alışverişlerinizi hesabınız üzerinden gerçekleştirmek isterseniz; profilinizi oluştururken tarafımızdan size iletilecek SMS onay kodunu,istenen satıra girerek hesabınızı başarıyla oluşturabilir ve bundan sonra yapacağınız alışverişleri SMS onayına gerek kalmaksızın daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişlerinizi üye girişi yapmadan gerçekleştirmek isterseniz her alışverişiniz için ayrı bir SMS onay kodu alacak ve onay kodunu sisteme girerek alışverişinizi tamamlayabileceksiniz.

İpsizcambaz hesabınızla hızlı ödeme de yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ödeme bilgilerinizi içeren bir hızlı ödeme profili oluşturmaktır. Bu işleminiz doğrultusunda adresleriniz İpsizcambaz'da güvenli bir şekilde saklanır ve böylece yapacağınız alışverişleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerimizin tüm kritik verileri güçlü altyapımızla ve Uluslararası Ödeme Sistemleri Veri Güvenliği Standartları (PCI-DSS) ile koruma altındadır. Kişisel verileriniz güvenli şeklinde korunacaktır ve sizin izniniz dışında asla paylaşılmayacaktır. Bu güvenlik sistemi işleyişi müşterilerimizin İpsizcambaz'a girdiği tüm verilere yalnızca kendilerinin ulaşabilmesini ve değiştirebilmesini sağlamaktadır. İpsizcambaz adının kullanıldığı sahte (e-posta, web sitesi, sms v.b) gönderileri bildirmek için destek@ipsizcambaz.com adresinden veya İpsizcambaz çağrı merkezinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

expand_less