Çarşı Sahip olduğunuz kurumsal şirkete bağlı sanal mağazanızı oluşturmak ve ürünlerinizi online ödeme ile satışa sunmak istiyorsanız Çarşı mağazanızı açabilirsiniz.
Hal Kurumsal satış tipinde, toptan satışlarınız için ilan yayınlayarak ürünlerinizi sergilemek, ilgilenen alıcılara teklif vermek için Hal mağazanızı kullanabilirsiniz.
Pazar Bireysel veya kurumsal satış tipinde (ikinci el yada sıfır) ürün ilanlarınızı yayınlamak ve online ödeme ile satış yapmak için Pazar mağazanızı açabilirsiniz.
İpsizcambaz'da Satış Yapmanın Avantajları !

Şirketinizi kaydederek (Şahıs, Komandit, Limited veya Anonim) kurumsal satış yapmak ve ilan yayınlamak isterseniz, üç platformda birden hiçbir ücret ödemeden dilediğiniz sayıda mağaza açabilirsiniz! Bir şirketiniz yoksa ve bireysel satış tipinde online satış yapmak ve ilan yayınlamak istiyorsanız, Pazar platformu sizin için doğru yer! İpsizcambaz aracılığıyla ürünlerinizi online ortama taşıyarak çok daha fazla alıcıya ulaşır ve marka tanınırlığınızı arttırarak ticaretinize hız kazandırabilirsiniz.

01
İyi Satış için Gereken Her Şey ! Her şeyden önce ipsizcambaz.com e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla, sürekli büyüyen ve gelişen bir ekibin yoğun Ar-Ge çalışması sonucu ortaya koyduğu bir ürün olduğunu söylemek isteriz. Açıldığımız ilk günden bu zamana kadar kullanıcılarımıza sunduğumuz avantaj ve imkanlar sayesinde tedarikçi sayımız ve ürün hacmimiz günden güne büyümeye devam etmektedir.İpsizcambaz.com’da dilediğiniz sayıda mağazayı tamamen ücretsiz bir şekilde açabilir ve istediğiniz miktarda ürünü mağazanıza ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz kategoride Kendi belirlediğiniz satış kampanyalarını hayata geçirerek yüksek satış miktarlarına ulaşır, tedarikçi dostu komisyon oranlarıyla kazancınızı en üst seviyede tutarsınız.
02
Düşük Komisyon Oranları ! Yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak şirketinizi tamamen ücretsiz bir şekilde kaydedebilir ve ipsizcambaz.com tedarikçileri arasında siz de yerinizi alabilirsiniz…Online ödeme ile gerçekleşen alışverişlerde uygulanan düşük komisyon oranları sayesinde satış rakamlarınızı yukarılara taşıyabilirsiniz! Elektronik kategorisinde %8, diğer tüm kategorilerde %12 olan komisyon oranlarımıza K.D.V. dahildir.
03
Ücretsiz Ürün Listeleme ve Yükleme Servisleri ! Ürün listeleme sayısı için herhangi bir sınırlama yoktur. Dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Toplu ürün yükleme servislerimizide kullanabilirsiniz.Ürün eklemekle ilgili Dokümantasyon dosyasına ulaşmak için; Mağaza sayfanıza girdikten sonra Konsol üzerinden Ürün Yönetimi sekmesine tıklayın. Açılan sayfadaki “Toplu Ürün Ekleme” başlığını seçin ve “Yeni Talep Oluştur” a tıklayın, sayfada göreceğiniz “Dokümantasyon” butonu aracılığıyla adım adım İpsizcambaz XML, XLS veye XML Feed Oluşturma modülünü nasıl kullanacağınızı anlattığımız rehberi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bakınız: https://dev.ipsizcambaz.com/gelistiriciler Dilerseniz API servislerimizi ile ilgili detaylı bilgilere https://dev.ipsizcambaz.com/ linkinden ulaşabilirsiniz.
04
Kullanışlı ve Zengin Kategori Sistemi ! ipsizcambaz.com'un akıllıca tasarımı sayesinde aradıklarınızı kolayca bulabilir, detaylı ürün kategorizasyon sistemi ile her türden, milyonlarca ürünü ipsizcambaz.com mağazanızda satışa sunmanız ayrıca mağazanıza dilediğiniz her kategoriden ürün ekleyebilmeniz mümkündür. ipsizcambaz.com’un kullanışlı ve esnek kategori yönetim tarzıyla tanışmak için tereddüt etmeyin.
05
Güçlü Teknik Altyapı ! Kullanıcılarımızın güvenli ve hızlı alışveriş yapabilmeleri ve herhangi bir aksaklık yaşamamaları için en güncel teknolojik olanakları kullanarak sağladığımız teknik altyapımız konusunda mütevazi olamayacağız, iddialıyız.
06
Tüm Ödemeleriniz Emin Ellerde ! Satılan ürünlerin para transferleri, yasal cayma hakkı olan 14 günü tamamlamış ve kargo takip numarasının sisteme girildiği tarihten itibaren 16 gün içinde gerçekleşir. 16 günü tamamlamış siparişlerinizin ödemeleri her haftanın Çarşamba ve Cuma günleri hesabınıza aktarılır.Güvenli ve sorunsuz ödeme sistemi ile aklınız paranızda kalmaz ve mağazanızın muhasebe hareketlerinin detaylı kayıtlarına dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz.
07
Avantajlı Kargo Ücretleri ! Gönderimleriniz için ipsizcambaz.com anlaşması bulunan kargo firmalarını kullanarak avantajlı fiyatlardan faydalanır ve kargo maliyetini en aza indirebilirsiniz yada kendi anlaşmanız bulunan bir kargo firmasını tercih edebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmalarını kullanarak yaptığınız gönderimlerin sipariş takip bilgileri otomatik olarak alınır ve sizin hiçbir zahmete girmenize gerek kalmaz. Detaylı bilgi için Kargo Rehberi linkini ziyaret ediniz.
08
Ulaşılabilir Müşteri Hizmetleri ! Sorununuzun çözümüne odaklı ve kolayca iletişime geçebileceğiniz Müşteri Hizmetleri departmanımız, işlemlerinizde herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda yardıma hazırdır.Daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantılara tıklayarak Mağaza Destek ve Yardım sayfalarındaki soru ve cevapları inceleyebilirsiniz.Dilerseniz kategori uzmanlarımıza 0850 305 0909 nolu çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız